Oferta pracy – Robotnik gospodarczy/ operator ciągnika rolniczego

Jakubowice Murowane, 22 lutego 2022 r.

L.dz. 2015/2022

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Wólka Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisku:

Robotnik gospodarczy/ operator ciągnika rolniczego

Zakres zadań:

  • utrzymanie terenów zieleni, w tym m.in. koszenie, pielęgnacja krzewów, grabienie liści, podcinka gałęzi,
  • utrzymywanie porządku i czystości,
  • odśnieżanie dróg, chodników i placów,
  • remonty dróg, chodników i placów,
  • remonty infrastruktury gminnej,
  • montaż oznakowania dróg i miejsc publicznych,
  • doręczanie korespondencji do klientów Spółki,
  • praca z wykorzystaniem ciągnika rolniczego, m.in. odśnieżanie, usuwanie gołoledzi, koszenie zieleni, zamiatanie, świadczenie usług asenizacyjnych, transport materiałów,
  • pomoc w pracach konserwacyjnych i budowlanych na sieciach kanalizacyjnych i wodociągowych.

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny (mile widziana kategoria T lub B+E),
  • znajomość topografii Gminy Wólka,
  • minimum wykształcenie zawodowe,
  • zaangażowanie w pracy,
  • mile widziany status osoby bezrobotnej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • możliwość szkolenia i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: bok@pgkwolka.pl lub dostarczenie dokumentu do siedziby PGK Wólka Sp. z o.o. (Jakubowice Murowane 8, 20-258 Jakubowice Murowane) do dnia 09 marca 2022 r. do godz. 14.00 wraz z poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i w pozostałych dokumentach aplikacyjnych w trakcie bieżącego postępowania rekrutacyjnego oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Wólka Sp. z o.o. z siedzibą w Jakubowicach Murowanych 8, 20-258 Jakubowice Murowane.”