Komunikat

Komunikat

Komunikat

Szanowni Klienci,

w związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19, w trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo pracowników, jak również konieczność zapewnienia ciągłości funkcjonowania Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Wólka Sp. z o.o., zwracam się z prośbą o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w Spółce.

Mając na uwadze powagę sytuacji w jakiej się znajdujemy, proszę o kontakt z PGK Wólka Sp. z o.o. drogą elektroniczną lub telefoniczną:

  • e-mail: bok@pgkwolka.pl
  • tel. 81 478 17 55, 81 478 17 60

Do Państwa dyspozycji w przedsionku budynku Gminy udostępniona jest urna, do której możecie Państwo wrzucać wszelką korespondencję adresowaną do Spółki.

Jeśli załatwienie sprawy wymaga osobistej wizyty w siedzibie Spółki, proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia terminu wizyty.

Jednocześnie przypominamy o obowiązku stosowania się do zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia, m.in. w zakresie zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej, częstą dezynfekcję dłoni oraz utrzymywanie dystansu minimum 1,5 m. Aktualne informacje w tym zakresie znajdziecie Państwo pod adresem:

www.gov.pl/koronawirus

Z poważaniem

Arkadiusz Sulowski

Prezes Zarządu PGK Wólka Sp. z o.o.

Czcionka
Kontrast